Uczniowie klas 5, 6 szkół podstawowych (1. grupa) oraz klas 7, 8 szkół podstawowych i III gimnazjum (2. grupa) przystąpili do XIX edycji Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal”, organizowanego pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Na razie odbył się szkolny etap konkursu, w którym wzięło udział 17 uczestników z klas 5 – 6 (w dniu 10 stycznia 2019 r.) oraz 25 uczestników z klas 7-8 i III gimnazjum (w dniu 11 stycznia 2019 r.). Uczniowie w obu grupach pisali dyktando i rozwiązywali test językowy.

Zwycięzcami w naszej szkole okazali się:

w kategorii klas 5-6:

Jan Machnik, kl. 6 b - I miejsce,
Bartłomiej Bloch, kl. 6 b - II miejsce,
Aleksandra Rudecka, kl. 6 a - III miejsce,
Aleksander Araminowicz, kl. 6 c - wyróżnienie;

w kategorii klas 7-8 i gimnazjum:

Kornelia Gaca, kl. III a gimnazjum - I miejsce,
Asli Erdem, kl. III a gimnazjum - II miejsce,
Maria Pasek, kl. 8 a - III miejsce,
Weronika Bieńkowska, kl. III c gimnazjum - wyróżnienie,
Olga Kołakowska, kl. III b gimnazjum - wyróżnienie,
Zuzanna Borowiec, kl. III c gimnazjum - wyróżnienie,

Laureaci I, II, III miejsca będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie – gminnym, który odbędzie się 15 lutego 2019 r. (piątek) w godz. 15.00 – 16.30 w Szkole Podstawowej w Nowej Iwicznej. Gratulujemy uczniom dotychczasowych sukcesów i życzymy kolejnych zwycięstw.

Anna Łupińska

 

Dzienniczek ucznia

ŁazyTV

Świetlica

Chmura

Template by JoomlaShine