Jak co roku od trzech lat 2016 – 2018 przyszedł czas na debatę na temat stanu demokracji w naszej szkole. Wzięli w niej udział uczniowie i nauczyciele gimnazjum, p. wicedyr. Anna Zahorbeńska, przedstawiciele Samorządu z jego opiekunem, p. Waldemarem Dymkiem oraz autorzy, którzy zaprezentowali trzecią, tegoroczną edycję projektu Demokracja – sztuka dialogu: Wiktoria Szymanek, Wojciech Knaflewski, Alicja Rzetelska, Julia Wiktorowska, Maciej Bulicz, Filip Ożog wraz z ich opiekunem,  p. Krzysztofem Łupińskim.

   Demokracja – sztuka dialogu (I, II i III edycja) to projekt edukacyjny, wspierający działania systemowe podjęte w ramach Szkoły Demokracji, obejmujący całe gimnazjum, tworzony od trzech lat pod patronatem Samorządu Uczniowskiego; jego celem jest wspieranie rozwoju samorządności uczniów w szkole w Łazach.

Dzienniczek ucznia

ŁazyTV

Świetlica

Chmura

Template by JoomlaShine