Dyktando na 100-lecie Niepodległej, pisane przez Rodziców naszych Uczniów z okazji obchodów Roku dla Niepodległej, rozstrzygnięte! Ogłoszenie jego wyników nastąpiło 18 maja, podczas Święta Szkoły, które jak co roku przypada w rocznicę urodzin patrona, Jana Pawła II.

I miejsce zajęła Pani Magdalena Dudzińska, II miejsce - ex aequo: Pani Agnieszka Dzikiewicz i Pani Ewa Knaflewska, III miejsce ex aequo: Pani Maja Jabłońska i Pan Rafał Patyra. Zostały też przyznane 4 wyróżnienia. Otrzymali je:  Pani Joanna Ferlian-Tchórzewska, Pan Mariusz Kołakowski, Pani Marzena Sarnowska, Pani Dominika Skorupka. Finalistami dyktanda zostali: Pani Aleksandra Garbarska, Pani Katarzyna Jaworska, Pani Anna Jaźwińska, Pani Luiza Lewandowska-Dudek, Pani Alina Lipka, Pan Marcin Makowski, Pani Magdalena Więsak, Pani Joanna Żeleszkiewicz.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w promowanie pięknej i poprawnej polszczyzny. Serdecznie gratulujemy sukcesów.

Organizator: Krzysztof Łupiński

Dzienniczek ucznia

ŁazyTV

Świetlica

Chmura

Template by JoomlaShine