Po kilkumiesięcznych, wieloetapowych eliminacjach z udziałem kilku tysięcy uczniów oraz po dwóch dniach przesłuchań około dwustu, którzy weszli do finału, poznaliśmy laureatów 41. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.

Z radością informujemy, że w kategorii klas gimnazjalnych i 7 szkoły podstawowej, w której przyznano I, II i III miejsce oraz cztery wyróżnienia, Łukasz Kozłowski, uczeń klasy III c gimnazjum, reprezentujący naszą szkołę i gminę Lesznowola, zdobył Wyróżnienie i tym samym został laureatem konkursu wojewódzkiego oraz prawo do dodatkowych punktów podczas rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej. Łukasz przygotowywał się pod kierunkiem Pana Krzysztofa Łupińskiego.

Program Koncertu Finałowego, który odbył się 21 kwietnia 2018 r. o godz. 11.00 w Warszawskim, Centrum Promocji Kultury dla Dzielnicy Praga Południe, obejmował: koncert z ilustracją muzyczną Jarosława Kopcia, odczytanie werdyktu jury, wręczenie nagród oraz indywidualne rozmowy uczestników z jurorami. Koncert zaszczycili swoją obecnością zaproszeni nauczyciele i rodzice laureatów.

Gratulujemy sukcesu!

Dzienniczek ucznia

ŁazyTV

Świetlica

Chmura

Template by JoomlaShine