Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

dziękujemy za tak liczny udział w drugim już kiermaszu świątecznym. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i hojności możemy, pomóc osobom potrzebującym wsparcia z uwagi na ich trudną sytuację zdrowotną.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom i Uczniom, którzy przygotowali piękne ozdoby świąteczne i inne przedmioty na kiermasz, uczniowie pracowali na wielu warsztatach przegotowanych przez Panią Monikę Kazubską i Panią Dorotę Zimkę, niektórzy wykonali też ozdoby pracując w domu.

Dziękujemy wszystkim, którzy z takim zaangażowaniem i talentem obsługiwali stoiska, aukcję i kawiarenkę, dziękujemy wszystkim znakomitym cukiernikom, autorom pysznych ciast.

Dziękujemy Ofiarodawcom, którzy wzbogacili stoiska kiermaszu i aukcję, która wzbudziła tak duże zainteresowanie i emocje licytujących.

Dziękujemy Harcerzom i Zuchom prowadzącym pocztę świąteczną.

Dziękujemy Uczniom, którzy zaprezentowali piękne przedstawienie autorstwa Pani Małgorzaty Łyczykowskiej, klasom 3-cim i zespołowi muzycznemu, którzy wzbogacili nasze spotkanie we wrażenia artystyczne.

Składamy podziękowania Nauczycielom pracującym ofiarnie na wszystkich etapach przygotowania i przeprowadzenia kiermaszu. Koordynatorkami całości działań były Panie Agnieszka Szymczyk i Ewa Truchel-Palkowska, pomysłodawczynie naszych kiermaszy świątecznych.

Szanowni Państwo,

wierzymy, że to nasze wspólne przedsięwzięcie było dla dzieci lekcją altruizmu, bezinteresowności i szacunku oraz wspaniałą okazją do integracji całej szkolnej społeczności. Mamy nadzieję, że kiermasz wprowadził Państwa w miłą, świąteczną atmosferę.

Z wyrazami szacunku
Dyrekcja szkoły

 

Miło nam poinformować, że udało się nam wszystkim zgromadzić kwotę 20.797 zł, która zostanie przekazana na konto:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH SA 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
6797 Ługowska Anna

Trwa jeszcze aukcja internetowa:
http://charytatywni.allegro.pl/komplet-alicji-w-krainie-czarow-i5513491