czytaj-->>

„Razem w Europie. Jeden cel” to motto aktualnego konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży 2017-2019, finalistami którego została nasza szkoła wraz ze szkołą partnerską Marie-Curie Gymnasium z Neuss. W ramach tego konkursu uczniowie obu szkół w dniach 4-12 października 2018 r. zrealizowali projekt pod hasłem „ Hejtuj hejty”. Jego celem było zgłębienie w grupie międzynarodowej tematyki poświęconej różnorodności, poszanowaniu praw człowieka i kształtowanie postaw tolerancji.

W bieżącym roku szkolnym organizujemy po raz 9 wymianę polsko-francuską. Uczniowie ze szkoły Jean-Yole w Les Herbiers przyjadą do nas  w terminie: 2 lub 3.03- 09.03, my polecimy do Francji w maju: 11 lub 12- 18.05. W tym roku przyjeżdża aż 23 uczniów z Francji: 11 dziewczynek i 12 chłopców. Tegoroczna wymiana nie będzie kolidowała z terminami egzaminów ośmioklasisty i egzaminu gimnazjalnego.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dotyczących osób objętych wnioskami o przyjęcie do szkoły i uczniów szkoły oraz ich rodziców lub opiekunów prawnych, znajdziecie Państwo w zakładce Dokumenty lub klikając link

Obowiązkowy strój szkolny wybrany przez uczniów w głosowaniu: