Aktualności

W bieżącym roku szkolnym organizujemy po raz 9 wymianę polsko-francuską. Uczniowie ze szkoły Jean-Yole w Les Herbiers przyjadą do nas  w terminie: 2 lub 3.03- 09.03, my polecimy do Francji w maju: 11 lub 12- 18.05. W tym roku przyjeżdża aż 23 uczniów z Francji: 11 dziewczynek i 12 chłopców. Tegoroczna wymiana nie będzie kolidowała z terminami egzaminów ośmioklasisty i egzaminu gimnazjalnego.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dotyczących osób objętych wnioskami o przyjęcie do szkoły i uczniów szkoły oraz ich rodziców lub opiekunów prawnych, znajdziecie Państwo w zakładce Dokumenty lub klikając link

Obowiązkowy strój szkolny wybrany przez uczniów w głosowaniu:

I miejsce:

Aleksandra Wielgus 4b

Adam Polak 4d

II miejsce:

Barbara Garbarska 4b

Wiktoria Sobol 4c

III miejsce:

Alicja Kołłątaj- Srzednicka 4c

Łukasz Gnych 4c

Gabriela Dudek 4a