Szanowni Państwo,

w związku z decyzją ZNP o zawieszeniu strajku informuję, że od poniedziałku (29 kwietnia) zajęcia w naszej szkole będą odbywały się planowo.
Jednocześnie pragnę podziękować za wyrozumiałość, cierpliwość i gesty wsparcia, jakich doświadczyliśmy w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Zofia Doktorska
p.o. dyrektora szkoły

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pod patronatem Mazowieckiego Instytutu Kultury noszący nazwę „Warszawska Syrenka”. Komisja w składzie: Urszula Bulicz, Anna Łupińska, Agnieszka Szymczyk, Ewa Truchel-Palkowska spotkała się 6 marca 2019 roku, aby wyłonić talenty recytatorskie. Przesłuchania odbyły się w dwu turach, najpierw w bardzo licznym gronie wystąpili przedstawiciele klas 4 - 6 a następnie 7- 8 i III gimnazjum.