Kiermasz charytatywny

Mając na uwadze fakt, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia, chcemy włączyć się aktywnie w propagowanie postawy szacunku do drugiego człowieka i niesienia bezinteresownej pomocy. Podczas kiermaszu będziemy zbierać pieniądze dla dwojga dzieci. Pierwsze cierpi na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Choroba ta prowadzi do zaniku mięśni i problemów z poruszaniem się, a w konsekwencji do opóźnionego rozwoju oraz problemów krążeniowo-oddechowych. Drugie urodziło się bez rąk i potrzebuje pieniędzy na specjalistyczną rehabilitację.
12 grudnia będzie można obejrzeć występy naszych uczniów, posłuchać kolęd, odwiedzić kawiarenkę, zakupić ciekawe książki oraz wziąć udział w licytacji ozdób świątecznych przygotowanych przez uczniów, prac wykonanych przez nauczycieli, pracowników oraz przyjaciół szkoły. Aby tradycji stało się zadość, harcerze i zuchy przygotują punkt pisania pięknych życzeń świątecznych. Zapraszamy

Nasz facebook

Kalendarz 2018/19

14.10 - Dzień Edukacji Narodowej
01.11 - Wszystkich świętych
02.11 - dodatkowy dzień wolny od zajęć edukacyjnych
11.11 - Narodowe Święto Niepodległości

Uczestniczymy

Online...

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.