Wielki Sukces Asli Erdem

Asli Erdem, uczennica klasy II a gimnazjum, uzyskała tytuł finalistki na etapie wojewódzkim XVIII Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal” i prawo do dodatkowych punktów podczas rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej. Konkurs, organizowany przez Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów, pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, odbył się 10 marca 2018 roku w Warszawie. Asli przygotowywała się pod kierunkiem pani Anny Łupińskiej. Gratulujemy sukcesu!

Serdecznie gratulujemy Natalii Kurzac  zdobycia II miejsca w Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, w kategorii klas 4-6. W tym samym konkursie, w kategorii klas 7 i gimnazjum miejsce III zdobył Łukasz Kozłowski.

Nasz facebook

Kalendarz 2017/18

29.03 - 3.04 - ferie wielkanocne
12.04 - zebrania z rodzicami
19.04 - zebrania z rodzicami uczniów klasy 1c oraz grup "0"
18.04 - 20.04 - egzamin gimnazjalny

Uczestniczymy

Online...

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.