Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że w dniach 15-17 kwietnia odbędzie się w naszej szkole egzamin ósmoklasisty.

Jednocześnie przypominam, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego są to dni wolne od zajęć edukacyjnych. Dla dzieci wcześniej zgłoszonych, w budynku szkoły przy ul. Łączności 56 będzie zorganizowana opieka oraz obiad.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że nauczyciele naszej szkoły uczestniczą w strajku. Dla wszystkich uczniów, którzy są obecni w szkole zorganizowane są zajęcia opiekuńcze oraz obiad.

p.o. dyrektora szkoły

Szanowni Państwo Rodzice,

zgodnie z pismem otrzymanym od Prezesa Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Piasecznie uprzejmie informuję, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż od dnia 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) rozpocznie się w naszej szkole akcja strajkowa.

Komunikaty dotyczące funkcjonowania szkoły w tym okresie będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej naszej szkoły.

p.o. Dyrektora Szkoły

II etap Konkursów Matematycznych Asik i Trapez

42 Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pod patronatem Mazowieckiego Instytutu Kultury noszący nazwę „Warszawska Syrenka”. Komisja w składzie: Urszula Bulicz, Anna Łupińska, Agnieszka Szymczyk, Ewa Truchel-Palkowska spotkała się 6 marca 2019 roku, aby wyłonić talenty recytatorskie. Przesłuchania odbyły się w dwu turach, najpierw w bardzo licznym gronie wystąpili przedstawiciele klas 4 - 6 a następnie 7- 8 i III gimnazjum.

Nasz facebook

Kalendarz 2018/19

10 - 12.04 - egzamin gimnazjalny
15 - 17.04 - egzamin ósmoklasisty (dodatkowe dni wolne od zajęć edukacyjnych)
18 - 23.04 - przerwa świąteczna
24.04 - zebranie RP
01.05 - Międzynarodowe Święto Pracy
02.05 - Dzień Flagi RP (dodatkowy dzień wolny od zajęć edukacyjnych)
03.05 - Święto Narodowe Trzeciego Maja

Uczestniczymy

Online...

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.